Dziś mamy 27 czerwca 2022, poniedziałek, imieniny obchodzą:
04 maja 2022

Emocje w B-klasie. Zwycięstwo i remis dla Olimpii Wtelno

fot. WKS Olimpia Wtelno

fot. WKS Olimpia Wtelno

Seniorzy z klubu WKS Olimpia Wtelno po kolejnych kolejkach# B-klasy. Stoczyli dwa mecze derbowe z różnymi wynikami.

Pierwszy mecz przeciwko Łokietkowi Wierzchucin Królewskim zakończył się zwycięstwem na korzyść Olimpii. Pierwsza bramka padła od przeciwnika, którą strzelił Maciej Lazarek. Przez długi czas Olimpia nie mogła odbudować strat, do momentu zejścia dwóch zawodników z Wierzchucina Królewskiego z powodu indywidualnych kar. Pierwszy gol dla Olimpii Wtelno zdobył Artur Berdych z asystą Adriana Damskiego... pod koniec drugiej połowy. W końcówce meczu zwycięską bramkę strzelił Dawid Krzynowek. Olimpia wygrywa z wynikiem 2 do 1.

Drugi pojedynek Olimpia stoczyła z Sokołem Nowy Dwór. Mimo mocnego początku, gracze z Wtelna bardzo szybko stracili panowanie nad boiskiem, pozwalając przeciwnikom głębiej wejść w pole karne. Po utracie dwóch pomocników Olimpia straciła gola na korzyść Sokoła w rzucie karnym. Dopiero po koniecznych zmianach Adam Górski strzelił w końcówce gola z 30 metrów, wyrównując wynik. Zakończenie było emocjonujące i choć było dużo okazji dla Olimpii Wtelno, nie udało się żadnej wykorzystać. WKS Olimpia Wtelno remisuje z Sokołem Nowy Dwór wynikiem 1:1.

Źródło; WKS Olimpia Wtelno

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

3 lata więzienia za pamiątkę! Na jakie souveniry zza granicy uważać?

Muszelka z plaży, oryginalny upominek, regionalna# wędlina… Czasem dopiero na granicy, okazuje się, że przewozimy towary, za które grozi nam w Polsce wysoka grzywna, albo# od 3 do 5 lat więzienia. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, warto poznać zarówno polskie prawo celne, jak i przepisy w kraju, do którego wyjeżdżamy.

(czytaj więcej)
0

„Czy możemy liczyć na europejską pomoc?”. Rozmowa z Jerzym Gawędą

Ponownie rozmawiamy z radnym Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego# Jerzym Gawędą na temat sytuacji politycznej w Europie w związku z toczącą się wojną w naszym sąsiedztwie. Minęło ponad sto dni od czasu rosyjskiej inwazji na Ukrainę i nadal trudno mówić o szansach na pokój. Zdaniem naszego rozmówcy w samej Europie jest kilka państw, które wcale nie dążą do jego zawarcia.

(czytaj więcej)
0

Małżeństwa i rozwody na Kujawach i Pomorzu. GUS podał dane

W województwie kujawsko-pomorskim w# 2021 r. w porównaniu z 2020 r. zwiększyła się liczba zawartych małżeństw (o 11,7%).

(czytaj więcej)
0

W 2021 roku prawie 70 proc. wydanych zezwoleń na pracę dot. obywateli Ukrainy

W 2021 r. zarówno w województwie kujawsko-pomorskim, jak i# w kraju, odnotowano wzrost liczby wydanych zezwoleń na pracę cudzoziemców. Najwięcej zezwoleń na wykonywanie pracy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego zostało wydanych obywatelom Ukrainy (niemal 70%).

(czytaj więcej)