Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
07 maja 2024

Mistrzostwa Polski w Badmintonie. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży

fot. MLKS Solec Kujawski

fot. MLKS Solec Kujawski

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (Mistrzostwa Polski) do lat 17 już za nami. #Wspaniały turniej, piękna oprawa, wielki zaszczyt być jednym z uczestników tego wydarzenia.

Rywalizacja z najlepszymi rakietami naszego kraju to ogromna dawka doświadczenia i wspomnień na kolejne lata. Nasi zawodnicy niestety nie zdobywają indywidualnych osiągnięć ale na pewno wracają z większą pokorą i chęcią do dalszej ciężkiej pracy, która jest nieodłącznym elementem bycia w czołówce. Z jeszcze większą pasją wracamy jutro do treningów w oczekiwaniu na kolejny turniej i kolejną szansę stanięcia na podium!

Korzystając z okazji chcielibyśmy po raz kolejny serdeczne podziękować firmie Drobex Drobex dzięki której mieliśmy okazję wszyscy razem spędzić drogę w użyczonym busie. Jest to dla nas duże wsparcie za co Wam naprawdę szczerze dziękujemy!

Materiał: MLKS Solec Kujawski

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)