Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
07 czerwca 2024

Groźny wypadek dwóch aut. Były osoby poszkodowane

fot.  OSP KSRG Mąkowarsko

fot. OSP KSRG Mąkowarsko

Wczoraj, 6 lipca o godz. 22:30 wpłynęło zgłoszenie do Komendy Miejskiej Policji #w Bydgoszczy o zdarzeniu drogowym z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Udział w zdarzeniu brały pojazdy marki Seat i Peugeot. Seatem podróżował sam kierowca, natomiast peugeotem kierowca oraz pasażerka – poinformowała kom. Lidia Kowalska – p.o. oficera prasowego KMP w Bydgoszczy.

Poszkodowane zostały trzy osoby, wszyscy trafili do szpitala. Kierowca i pasażerka peugeota doznali licznych obrażeń ciała, natomiast kierowca seata doznał potłuczeń ciała.

Droga na czas działań była zablokowana. Prowadzone były objazdy. Dalsze postępowanie toczy się w kierunku wypadku drogowego.

Środki i siły biorące udział w akcji:
- OSP KSRG Mąkowarsko,
- OSP KSRG Gostycyn,
- OSP Pruszcz,
- JRG Tuchola,
- 3 ZRM,
- 2 Policja.

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Dramat , w dniu 08-06-2024 09:45:26 napisał:

    Jakie wy bzdury piszecie , kierowca seata najbardziej ucierpiał jest w ciężkim stanie walczy o życie a wy piszecie ze jest tylko obity . Kierowca peugeota który spowodował ten wypadek wyszedł bez szwanku !

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)