Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
10 czerwca 2024

X Edycja Biegów Ulicznych. Biegi dzieci i młodzieży

Fot. OSiR Solec Kujawski

Fot. OSiR Solec Kujawski

Weekend był wyjątkowy dla wszystkich miłośników sportu, ponieważ odbyła się #dziesiąta edycja biegów ulicznych im. Antoniego Nawrockiego w Solcu Kujawskim.

Organizatorem zawodów był MUKS "Start" Solec Kujawski. Powiat Bydgoski reprezentowała Radna Iwona Lichocka.

Organizatorzy przygotowali biegi dla dzieci i młodzieży, Bieg Główny na dystansie 5 i 10 km oraz Nordic Walking na dystansie 5km uwzględniając różne kategorie wiekowe. Wydarzenie odbyło się pod Honorowym Patronatem Starosty Bydgoskiego Piotr Kozłowski.

Życzymy kolejnych udanych edycji, które przyniosą jeszcze więcej radości i wspomnień wszystkim uczestnikom.

Materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 4 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)