Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:
21 czerwca 2024

Wybrzmiał ostatni dzwonek. Zakończenie roku szkolnego

fot. Urząd Solec Kujawski

fot. Urząd Solec Kujawski

W Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Solcu Kujawskim wybrzmiał ostatni #dzwonek! Świadectwa rozdane, zakończył się kolejny rok nauki.

Burmistrz Adam Michalak skierował kilka słów do uczniów, nauczycieli oraz rodziców, wyrażając wdzięczność za wspólną pracę i trud włożony w mijający rok szkolny.

Życzymy wszystkim uczniom bezpiecznych i radosnych wakacji, pełnych niezapomnianych przygód. Odpocznijcie, nabierzcie sił i wracajcie we wrześniu z nową energią!

Materiał: Urząd Solec Kujawski

Oceń artykuł: 21 20

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)