Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
22 stycznia 2024

Lider pokonany. Zacięty pojedynek piłkarzy

fot.  GKS Gryf Sicienko

fot. GKS Gryf Sicienko

GKS Gryf Sicienko pokonał lidera rozgrywek# Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Paterku.

Do sporej niespodzianki doszło podczas spotkań Nakielskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej rozgrywanych w Paterku. GKS Gryf Sicienko po zaciętym meczu pokonał dotychczasowego lidera, zespół Sąsiedzi Sipiory 2:0. Była to pierwsza porażka naszych rywali w obecnym sezonie. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kacper Wierzbanowski oraz Mariusz Popa. W drugim spotkaniu zespół z Sicienka ponownie okazał się lepszy, tym razem pokonując FC Ślesin 5:2.

Skład Gryfu: Jakub Leihs, Paweł Bartol, Bartosz Boliński, Kacper Wierzbanowski, Damian Daroń, Mariusz Popa, Mateusz Zybała.

Materał: GKS Gryf Sicienko

Oceń artykuł: 9 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)