Dziś mamy 27 listopada 2021, sobota, imieniny obchodzą:
15 października 2021

Liga skrzata kreuje nowe piłkarskie talenty. Zawody dzieci w piłce nożnej

fot. WKS Olimpia Wtelno

fot. WKS Olimpia Wtelno

Wiele piłkarskich talentów rodzi się podczas dziecięcych zawodów. Ostatnie# 5 weekendów zostawiło za sobą wiele młodych piłkarzy którzy być może w przyszłości będą dalej rozwijać swoje piłkarskie umiejętności.

Pierwsza runda ligi Skrzata w wykonaniu Olimpii Wtelno przeszła do historii. Zawody zostały zwieńczone pięknym piknikowym turniejem we Wtelnie.

Dopisała pogoda, frekwencja i oczywiście rodzice, którzy przygotowali pyszny poczęstunek dla wszystkich ekip.
Najmłodsi adepci Piłki nożnej grali w Cekcynie, gdzie gospodarzem był Gryf, grali w Sępólnie, gdzie gospodarzem była Akademia Małego Piłkarza, grali w Tucholi (Tucholanka) i w Koronowie (Victoria). Padło z miliard goli, mnóstwo akcji i pewnie kilka narodzin świetnych Talentów.

Dziękujemy wszystkim drużynom za sportowe spędzenie tych 5 tygodni, naszym zawodnikom za super zaangażowanie i ich rodzicom za organizacje transportów oraz poczęstunku na naszym mini festynie.

Olimpie reprezentowali:

Liwia Akiełan

Marta Łaszkowska

Milena Grzela

Julia Sadkowska

Lena Umińska

Wiktor Adamiec

Natan Bednarz

Marcel Bukolt

Emil Grzela

Oliver Półrolnik

Grzegorz Starikiewicz

Jan Kwiatkowski

Jakub Bylicki

Trener Marek Socha

Kierownik Michał Wojna

Materiał: WKS Olimpia Wtelno/ red.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jesień nie musi być nudna. Jak Polacy spędzają wolny czas?

Aż 80% zapytanych Polaków przyznaje się, że# odczuwa jesienią spadek nastroju. Samopoczucie poprawiamy sobie głównie spędzając czas ze znajomymi, aktywnościami sportowymi, ale także większą ilością słodyczy. Wybierając obecnie rozrywki kierujemy się przede wszystkim potrzebą relaksu, chęcią utrzymania formy oraz rozwojem zainteresowań. Takie wnioski płyną z badania „Nastroje Polaków a formy spędzania czasu wolnego” zrealizowanego przez serwis Prezentmarzeń jesienią 2021 roku.

(czytaj więcej)
0

Koronawirus zmienił nasze życie. Jak dbać o siebie w czasie pandemii?

Koronawirus zmienił życie wielu z nas, a podporządkowanie się# nowej rzeczywistości nie jest łatwe. Zmianom, zwłaszcza tym nagłym towarzyszy uczucie niepewności i strachu. I chociaż codzienność jest daleka od wymarzonej, kiedy widzimy spadek energii i motywacji powinniśmy skupić się na tym, co możemy zrobić.

(czytaj więcej)
0

Mniej dzikich wysypisk, ale ilość śmieci na nich wzrosła lawinowo. Niepokojące dane

W 2020 r. podczas likwidacji dzikich wysypisk zebrano prawie# trzy razy więcej odpadów niż miało to miejsce rok wcześniej. Tymczasem liczba zlikwidowanych w ciągu roku miejsc, gdzie nielegalnie składowano śmieci, zmniejszyła się w latach 2019-2020 z 11 370 do 9 972. Oznacza to, że problem związany z nieprawidłowym, bezprawnym i zagrażającym środowisku unieszkodliwianiem odpadów nadal pozostaje nierozwiązany.

(czytaj więcej)
0

Drogie zakupy bez planu częściej robią mężczyźni. Dzisiaj Black Friday

Czarny Piątek – dla jednych możliwość wyszukania# prawdziwych cenowych okazji, dla innych wysyp zakupowych pokus, a dla jeszcze innych chwyt marketingowy, tracący na atrakcyjności w zestawieniu z rzeczywistymi, codziennie oferowanymi cenami. Ale opierać się nawet pozornym okazjom nie jest łatwo. Z badania wykonanego dla Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor wynika, że połowa ankietowanych nie jest wolna od skłonności do impulsywnych zakupów i to na spore sumy. Jednej piątej Polaków zdarza się co najmniej raz na kilka miesięcy wydać pod wpływem chwili aż 500 zł.

(czytaj więcej)