Dziś mamy 23 lipca 2021, piątek, imieniny obchodzą:
05 listopada 2018
Zakończono rozgrywki w lidze młodzika

Młodzicy z Sicienka mistrzami!

Fot. Powierzone

Fot. Powierzone

Drugi raz z rzędu GKS Gryf Szymbud Sicienko wygrał ligę młodzika. Nasza drużyna udowodniła, że jest jedną z najlepszych w całym województwie!

Rywale wzmocnieni piłkarzami z pierwszej drużyny MUKS-u - obecnie najlepszego zespołu w regionie nie mieli nic do powiedzenia w spotkaniu z dobrze dysponowaną drużyną z Sicienka. Nasz zespół wygrał zdecydowanie 4:1 i udowodnił, że awans należał się piłkarzom z Sicienka.

Przypomnijmy, że w czerwcu tego roku nasz zespół również wygrał rozgrywki. Wówczas GKS Gryf Szymbud Sicienko zapewnił sobie pierwsze miejsce na dwie kolejki przed końcem sezonu. Tym razem od samego początku rozgrywek prowadził MUKS Bydgoszcz. Dopiero rzutem na taśmę w ostatniej kolejce Gryf po zwycięstwie w bezpośrednim meczu wyprzedził lidera i zajął ostatecznie pierwsze miejsce w lidze.

Skład Gryfu w obecnym sezonie: Jakub Leihs, Maciej Karczewski, Oskar Cholewczyński, Filip Perliński, Jakub Łączkowski, Szymon Lasota, Kacper Zboiński, Michał Bartol, Leszek Falba, Bartek Boliński, Paweł Bartol, Antek Syrocki, Kamil Kwasigroch, Wiktor Szymański, Kamil Dzierża, Piotr Witkowski, Olek Popa, Fabian Waliszewski, Nikodem Żuchowski.

Trener zespołu - Wiesław Wierzbanowski, kierownik - Mirosław Szymański, menadżer - Zbigniew Masiakowski.

materiał: WW

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Jak długo żyją mieszkańcy kujawsko-pomorskiego? Zobacz statystyki

Od ostatniej dekady ubiegłego stulecia obserwowane jest w Polsce wydłużanie się przeciętnego trwania życia we wszystkich województwach.

(czytaj więcej)
0

Karma dla psów i kotów OptimaNova: gdzie kupić i czy warto?

OptimaNova to hiszpańska marka wysokiej jakości karm. Produkowana jest w rejonach Madrytu. To, co wyróżnia karmy tej marki to wyjątkowo wysoka zawartość mięsa w składzie: od 65 do 70 proc. Na polskim rynku tak wysokiej jakości karma dla psów i kotów jest rzadkością.

(czytaj więcej)
0

Projekt łóżka producenta z Bydgoszczy w „Werandzie”

Sypialnia to jedno z najważniejszych wnętrz w domu. W tym pomieszczeniu spędzamy znaczącą część doby, w związku z czym wszystkie meble powinny być dobrze dopasowane do indywidualnych potrzeb.

(czytaj więcej)
0

Młodzi na rynku pracy w kujawsko-pomorskim. Sprawdzamy statystyki

Według Badania Aktywności Ekonomicznej Ludności (BAEL) w IV kwartale 2017 r. w województwie kujawsko-pomorskim sytuacja ludzi młodych na rynku pracy była trudniejsza niż ogółu populacji. Grupę tę charakteryzowały niższy współczynnik aktywności zawodowej oraz wskaźnik zatrudnienia.

(czytaj więcej)