Dziś mamy 16 lipca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
07 lipca 2023

Nowoczesne latarki dla policjantów. Oficjalne przekazanie sprzętu

fot. pow.

fot. pow.

Bardzo dobra współpraca koronowskich policjantów z Nadleśnictwem Różanna zaowocowała przekazaniem środków finansowych w wysokości 2500 złotych na zakup nowoczesnego sprzętu. Tym sposobem na wyposażeniu funkcjonariuszy z Koronowa znalazło się pięć zestawów profesjonalnych latarek.

Nadleśniczy Nadleśnictwa Różanna Pan Artur Karetko oficjalnie przekazał na ręce Komendanta Komisariatu w Koronowie młodszego inspektora Tomasza Meyze, pięć zestawów profesjonalnych latarek, które będą wykorzystywane przez funkcjonariuszy podczas codziennej służby.

Nowoczesny sprzęt będzie również wykorzystywany podczas wspólnych patroli ze Strażą Leśną. Przekazane latarki w znacznym stopniu poprawią warunki i bezpieczeństwo pracy funkcjonariuszy. Znajdą swoje zastosowanie między innymi podczas kierowania ruchem czy wykonywania czynności na miejscu różnego rodzaju zdarzeń.

Materiał: autor: asp. Sandra Mindak /Komisariat Policji w Koronowie

Oceń artykuł: 10 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)