Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:
05 września 2023

Podwójne święto nauczycieli. Awansowało 12 nauczycieli

fot. UG Dobrcz

fot. UG Dobrcz

Rezultatem sierpniowych egzaminów na nauczyciela mianowanego jest awans aż 12 nauczycieli.

Uroczyste ślubowanie oraz wręczenie aktów mianowania odbyło się 31.08.2023 r. w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu.

Stopień nauczyciela mianowanego z rąk Wójta Gminy Dobrcz Andrzeja Berdycha otrzymali:
- Pani Bellwon Monika z Zespołu Szkół w Borównie;
- Pani Andrzejewska Agnieszka, Pani Ławska Anna oraz Pani Szafko-Pakuła Edyta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrczu;
- Pani Burkwicz Magda oraz Pani Łaska Anna ze Szkoły Podstawowej w Kotomierzu;
- Pani Ośmiałowska Patrycja oraz Pan Szudrowicz Sławomir ze Szkoły Podstawowej w Kozielcu;
- Pani King Joanna ze Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych;
- Pani Majewska Karolina, Pani Piecuch Karolina oraz Pani Prusak Monika ze Szkoły Podstawowej w Wudzynie.

Podczas dzisiejszego wydarzenia została uhonorowana również Dyrektor Szkoły Podstawowej w Strzelcach Górnych Pani Anna Radzimierska, która obchodzi właśnie jubileusz 25.-lecia pracy w oświacie.

„To widać, że praca w szkole jest Pani pasją i za to całe włożone serce w kształcenie młodzieży serdecznie Pani dziękuję” - powiedział Wójt Andrzej Berdych składając gratulacje Pani Annie Radzimierskiej.

Gratulujemy zarówno Pani Dyrektor, jak również nowym nauczycielom mianowanym i życzymy wszystkim spokojnego, pozbawionego trosk nowego roku szkolnego, który zacznie się już w następnym tygodniu.

Materiał: Gmina Dobrcz

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Słodkości na tłusty czwartek. Przygotuj puszyste faworki

Tłusty Czwartek to w Polsce, jak wiadomo, #święto pod znakiem pączka. Inne ciastka i słodkości schodzą zwykle na dalszy plan, my chcemy jednak przypomnieć, że słodkości, które możemy serwować w tym wyjątkowo pysznym dniu jest znacznie więcej. Dajemy trzy propozycje.

(czytaj więcej)