Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:
18 lipca 2023

Pożar dwóch aut osobowych. Strażacy wezwani do działań

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

W ciągu jednej doby na terenie miasta# (Solec Kujawski) doszło do dwóch pożarów samochodów osobowych.

W dniu 10 lipca 2023 r przed godziną 18:00 przy cmentarzu parafialnym przy ulicy ks. Piotra Skargi doszło do awarii pojazdu, która spowodowała zapłon w komorze silnika.

Pożar został zauważony w porę i dzięki szybkiej reakcji właścicielki nasze działania polegały jedynie na przelaniu tlących się materiałów przy użyciu linii szybkiego natarcia.

Natomiast, 11 lipca 2023 r. sytuacja była dużo bardziej poważna. O godzinie 07:36 wpłynęło kolejne zgłoszenie dotyczące pożaru samochodu, tym razem przy przejeździe kolejowym na ulicy Dworcowej.

Strażacy dojeżdżający na alarm kolejno potwierdzali pojazd całkowicie objęty płomieniami oraz zadymienie unoszące się nad ulicą Dworcową.

Pożar ugaszono przy użyciu linii gaśniczej oraz linii szybkiego natarcia. Konieczne było także użycie kamery termowizyjnej oraz sprzętu burzącego.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 48 39

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)