Dziś mamy 31 maja 2023, środa, imieniny obchodzą:
10 stycznia 2023

Uczniowie z wizytą w komisariacie. Pokaz radiowozu zachwycił dzieci

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Uczniowie z klasy II B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w #Koronowie odwiedziły dzisiaj (10.01.2023) Komisariat Policji w Koronowie chcąc dowiedzieć się o pracy w policji jak najwięcej.

Dzieci od samego wejścia wiedziały gdzie się znajdują. Swoją postawą mogłyby zawstydzić niejednego dorosłego. Zainteresowanie, chodzenie w parach oraz bardzo trafnie zadawane pytania to tylko jedna z wielu superlatyw, jakie można powiedzieć o zwiedzających komisariat uczniach klasy II B.

Od parteru po drugie piętro, milusińscy dzielnie i z wielkim zaciekawieniem zwiedzali poszczególne wydziały w komisariacie w Koronowie. Prewencja i policjant w mundurze oraz pokój kierowników zrobił na najmłodszych wielkie wrażenie. Jednak wydział kryminalny i pokój z lustrem fenickim wygrał plebiscyt na najciekawsze miejsce.

Na koniec wspólne zdjęcie oraz pokaz radiowozu policyjnego uwieńczyło niezwykły czas jaki wspólnie z młodzieżą spędziliśmy. Dziękujemy, takie wizyty to czysta przyjemność.

Materiał: kom. Lidia Kowalska /Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

"Witajcie w naszej gminie". Nowi mieszkańcy otrzymali pakiety powitalne

Pakiety powitalne "Witaj w naszej gminie" trafiły do naszych nowych Mieszkańców.

(czytaj więcej)
0

Dodatki do emerytur i rent w górę. Ile wyniosła waloryzacja w tym roku?

Co roku 1 marca ZUS przeprowadza waloryzację świadczeń. #Podwyżką objęte są również dodatki i świadczenia pieniężne, które w tym roku wzrosną o 14,8 proc. Najpopularniejszy z nich dodatek pielęgnacyjny będzie wynosił 294,39 zł.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Jedzenie do biura. Jak komponować zdrowe i smaczne posiłki

Regularne spożywanie pełnowartościowych posiłków# sprawia, że wydajność pracownika wzrasta aż o 25% – tak wynika z danych Światowej Organizacji Zdrowie. Dobrze zbilansowany posiłek jest zatem niezbędny w czasie wielu godzin spędzonych w pracy, niezależnie od formy jej wykonywania.

(czytaj więcej)