Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
06 października 2023

V Turniej Siatkówki Plażowej w Sicienku. Rywalizowało 8 par

fot. pow.

fot. pow.

30 września 2023 r. na boisku przy Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Sicienku odbył się V Turniej Siatkówki Plażowej, którego organizatorami byli siatkarze drużyny Lupus Team Rafał Gacka oraz Miłosz Miękczyński. Patronat honorowy objął Piotr Chudzyński Wójt Gminy Sicienko.

Do rywalizacji zgłosiło się 8 drużyn. W finale spotkały się te same pary, które walczyły o zwycięstwo w poprzedniej edycji. Najlepsi okazali się Łukasz Siuzdak i Radosław Krzyżan, którzy pokonali Rafała Gackę i Miłosza Miękczyńskiego.

Ostateczna klasyfikacja:
I miejsce : Łukasz Siuzdak, Radosław Krzyżan
II miejsce : Rafał Gacka, Miłosz Miękczyński
III miejsce : Artur Miękczyński, Szymon Baran
IV miejsce: Paula Gacka, Marta Kowalska
V miejsce: Anna Michałek, Michał Przybylski
VI miejsce: Łukasz Żak, Adrian Kniter
VII miejsce: Natalia Cichońska, Kamil Gorzkiewicz
VIII miejsce: Anna Pradelska, Jakub Stachowicz

Po meczu finałowym Wójt Gminy Sicienko Pan Piotr Chudzyński wraz z organizatorami Rafałem Gacką i Miłoszem Miękczyńskim wręczyli puchary oraz nagrody wszystkim uczestników turnieju. Wydarzenie wsparła Lokalna Grupa Działania Trzy Doliny i Tessa-Dom, fundując słodkie upominki dla zawodników.

Oceń artykuł: 8 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)