Dziś mamy 13 sierpnia 2022, sobota, imieniny obchodzą:
30 grudnia 2021

WKS Olimpia Wtelno z kolejnym sukcesem w Lidze Piotaka

fot. WKS Olimpia Wtelno

fot. WKS Olimpia Wtelno

Drużyna młodzików z WKS Olimpia Wtelno zagrała trzy mecze piłkarskie w# Cekcynie, w ramach rozgrywek ligowych Piotaka. Młodzi piłkarze wyszli z zawodów, dzierżąc zwycięskie siedem punktów. One przybliżyły chłopaków do szczytu rankingu.

Piłkarze ze Wtelna zagrali pierwszy mecz z gospodarzami. Zawodnicy z Cekcyna okazali się łatwym orzechem do zgryzienia. Olimpia wygrała z wynikiem 5 do 2. Cztery bramki strzelił Jasiu Lazarek. Jednego gola trafił Marcel Kowal.

Drugi mecz przeciwko zawodnikom z Łochowa też był zwycięski dla Wtelna. Wygrali z wynikiem 5 do 1.  Jasiu Lazarek zdobył wszystkie gole.

Ostatni mecz był wyrównany. Olimpia Wtelno walczyła z BKS Bydgoszcz. Pojedynek, który był zacięty i z charakterem, skończył się remisem 2 do 2. Jan Lazarek strzelił jednego gola, a drugiego Marcel Kowal.

W składzie byli:
Daniel Ziętak,
Marcel Żywicki,
Marcel Kowal,
Artur Gawryś,
Jan Lazarek,
Szymon Lazarek
Ksawery Mindak

Źródło: WKS Olimpia Wtelno

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Marek Bagrowski – maratończyk, ogrodnik i nie tylko. Kim on jest?

W naszej gminie mieszka wielu ciekawych ludzi z pasją. Jedną z takich osób jest z pewnością Pan Marek Bagrowski.

(czytaj więcej)
0

Doświadczasz przemocy w rodzinie? Oto gdzie powinieneś się skontaktować

Pod bezpłatnym numerem telefonu 800 154 030 działa# Kujawsko-Pomorska Niebieska Linia. Z konsultantami prawnymi i psychologiem można się spotkać osobiście w Toruniu lub skorzystać z porad prawnych udzielanych w wyznaczonych dniach, podczas comiesięcznych dyżurów w sześciu innych miastach naszego regionu.

(czytaj więcej)
0

Policja przestrzega przed upałami. Czym grozi zlekceważenie temperatury?

Policja przypomina, by w czasie jazdy, nie lekceważyć wysokich temperatur. Upał ma# wpływ na kierowców, ponieważ wysoka temperatura w aucie spowalnia reakcje kierowcy. Podczas podróży samochodem dbanie o odpowiednią temperaturę w aucie jest kluczowe dla naszego bezpieczeństwa.

(czytaj więcej)
0

Dodatek węglowy – komu się należy i kiedy składać wnioski?

Rząd we wtorek 19 lipca 2022 r. przyjął projekt ws. jednorazowego dodatku# węglowego, który wyniesie 3 tys. zł. Dodatek będzie przysługiwał gospodarstwom, w których głównym źródłem ogrzewania jest piec na węgiel. Proponowane wsparcie finansowe ma na celu wspomóc budżety domowe oraz zwiększyć poczucie bezpieczeństwa energetycznego i socjalnego.

(czytaj więcej)