Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
09 listopada 2023

Wypadek na "krajówce". Kierowca i pasażer przetransportowani do szpitala

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

W piątek, 3 listopada niebezpiecznie było na drodze krajowej nr 10. W rejonie Bydgoskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego doszło do groźnego zdarzenia drogowego.

Służby zostały wezwane w rejon bydgoskiej strefy przemysłowej i ul. E. Petersona w piątek, 3 listopada o godzinie 12.10. W działaniach brały udział jednostka PSP w Bydgoszczy, zastępy z OSP Brzoza i OSP Solec Kujawski, wezwano także zespół ratownictwa medycznego oraz policję. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Scania z naczepą nie dostosował się do znaku ustąp pierwszeństwa i wykonał manewr skrętu w lewo wyjeżdżając z parku przemysłowego. Spowodowało to zderzenie z citroenem berlingo. – Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Kierowca oraz pasażer citroena zostali zabrani do szpitala. Kierowcy scanii policjanci zatrzymali prawo jazdy. W tej sprawie prowadzone jest postępowanie w kierunku wypadku – poinformowała kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KMP w Bydgoszczy. Zderzenie na drodze krajowej nr 10 przyczyniło się do znacznych utrudnień w ruchu. Wytworzył się spory korek. 

Oceń artykuł: 26 20

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)