Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
10 października 2023

Wypadek na skrzyżowaniu. Dwie osoby trafiły do szpitala

fot. OSP Białe Błota

fot. OSP Białe Błota

W środę, 4 października na jednym ze skrzyżowań w Białych Błotach doszło do wypadku. Do szpitala trafiły dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w środę, 4 października o godzinie 18:00 na skrzyżowaniu ul. Szosa Szubińska z ul. Czerską, gdzie zderzyły się dwa samochodów osobowych. Na miejsce wezwano straż pożarną z OSP Białe Błota, z jednostki ratowniczo-gaśniczej nr 4 w Bydgoszczy, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz dwa patrole policji. Funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Jak do niego doszło?

Kierujący seatem leon, poruszający się ul. Czerską z zamiarem skrętu w lewo w ul. Szosa Szubińska zatrzymał się na wyznaczonej linii celem ustąpienia pierwszeństwa przejazdu. Nie upewnił się dostatecznie, czy może się poruszać i nie zauważył nadjeżdżającego pojazdu marki mercedes, który jechał ul. Szosa Szubińska. W wyniku tego doszło do bocznego zderzenia pojazdów – przekazała kom. Lidia Kowalska z zespołu prasowego KMP w Bydgoszczy.

Do szpitala wojskowego w Bydgoszczy trafił kierowca mercedesa, a pasażerka seata została zabrana do szpitala Biziela w Bydgoszczy. Policjanci z komisariatu w Białych Błotach prowadzą postępowanie w kierunku wypadku.

Oceń artykuł: 23 23

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)