Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:
10 lipca 2024

12 zarzutów dla sprawcy. Kradł w sklepach

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Naczelnik wydziału prewencji, wraz z dzielnicowym Komisariatu Policji w Koronowie, #zatrzymali 40-latka, który jak się okazało, notorycznie kradł alkohol oraz artykuły spożywcze w jednym ze sklepów na terenie miasta. Mężczyzna usłyszał 12 zarzutów. Czeka go sprawa w sądzie.

Policjanci z koronowskiego komisariatu zostali poinformowani przez pracowników jednego z dyskontów o notorycznych kradzieżach artykułów spożywczych oraz alkoholu. Postanowili przyjrzeć się tej sprawie. Funkcjonariusze między innymi zabezpieczyli monitoring, który zarejestrował wizerunek domniemanego sprawcy. Dzięki dobremu rozpoznaniu dzielnicowej, koronowscy policjanci ustalili, że za tymi kradzieżami może stać 40-letni mieszkaniec miasta.

W miniony piątek (05.07.2024) Naczelnik Wydziału Prewencji Komisariatu Policji w Koronowie, wraz z dzielnicowym, na ulicy Bydgoskiej, rozpoznali spośród jednego z przechodniów osobę podejrzewaną o dokonanie przestępstwa. Zatrzymali go i doprowadzili do komisariatu.

Jak wynika z policyjnych ustaleń mężczyzna w krótkich odstępach czasu, z jednego sklepu, ukradł towar na łączną kwotę ponad tysiąca złotych. Funkcjonariusze przedstawili mu aż 12 zarzutów. 40-latkowi grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 9 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)