Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:
05 lipca 2024

Pożar punktu gastronomicznego. Zawiódł alarm z aplikacji

fot. Białobłocki fotograf - Włodzimierz Świtalski

fot. Białobłocki fotograf - Włodzimierz Świtalski

Dnia 4.07.2024r.(czwartek) o godzinie 16:43 straż została skierowana #w miejscowości Białe Błota, przy ulicy Szubińskiej do pożaru punktu gastronomicznego.

O pożarze zaalarmowała nas „wyjąca syrena” - niestety alarmowanie poprzez aplikację czasami zawodzi, tak jak dziś, dlatego najskuteczniejszym sposobem jest „dźwięk syreny” która rozlega się po wsi, wystarczy że jeden usłyszy, a reszta zaraz się dowie.

Siły i środki biorące udział w akcji:
- OSP Białe Błota,
- OSP Łochowo,
- JRG 4 Bydgoszcz,
- JRG 4 Bydgoszcz,
- JRG 1 Bydgoszcz.

Materiał: OSP Białe Błota

Oceń artykuł: 12 13

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)