Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:
21 czerwca 2024

Pożegnanie 8. klas. Emerytura dla dyrektora

fot. Urząd Gminy Białe Błota

fot. Urząd Gminy Białe Błota

Dziś w Szkoła Podstawowa im. Mariana Rejewskiego w Białych Błotach odbyło się# pożegnanie klas 8 oraz wieloletniej dyrektor szkoły Danuty Ferenstain, która przechodzi na emeryturę.

W wydarzeniu wzięli udział m.in. Wójt Gminy Białe Błota Magdalena Maison, Przewodniczący Rady Gminy Białe Błota Sławomir Ossowski oraz radni: Jacek Krzyżanowski i Magdalena Tabor.

Podczas ostatniego spotkania ósmoklasistów w murach tej szkoły na ekranie wyświetlone zostały zdjęcia z wybranych wydarzeń, w których brali udział podczas swojej edukacji w tej szkole.

Nie brakowało łez. Zarówno szczęścia z okazji ukończenia szkoły, jak i smutku z powodu opuszczenia miejsca i osób, z którymi przez lata było się mocno związanym.

Wójt wraz z radnymi i przedstawicielami gminnych jednostek dziękowali pani dyrektor za jej zaangażowanie i pasję, jaką przez lata wkładała w zarządzanie szkołą.

Prezentem dla pani dyrektor były kwiaty oraz portret. Oczywiście z nieodłącznym atrybutem, czyli pękiem kluczy.

Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy powodzenia na kolejnych szczeblach edukacji. Pani dyrektor Danucie Ferenstain życzymy dużo zdrowia, zasłużonego odpoczynku i realizacji pasji, które do tej pory były odkładane na dalszy plan.

Materiał: Urząd Gminy Białe Błota

Oceń artykuł: 23 25

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)