Dziś mamy 17 lipca 2024, środa, imieniny obchodzą:
18 czerwca 2024

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Wysłano liczne siły i środki

fot. OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

Do groźnego zdarzenia doszło dzisiejszego wieczoru na DW 397 w #miejscowości Makowiska.

Z informacji przekazanych przez zgłaszającego wynikało, że doszło do zderzenia samochodu osobowego z ciężarowym, w wyniku którego samochód osobowy dachował, po czym zaczął płonąć. Z uwagi na poważną treść zgłoszenia na miejsce wysłano liczne siły i środki z Solca Kujawskiego oraz Bydgoszczy. Po przybyciu na miejsce okazało się, że sytuacja nie jest na tyle poważna jak ją opisano i samochód się nie pali. W zdarzeniu brały udział 2 osoby, które zostały przebadane przez przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego, żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej. Ruch na DW 397 w pierwszej fazie działań był całkowicie zablokowany, po chwili wprowadzono ruch wahadłowy. Aktualnie ruch w tym miejscu odbywa się bez utrudnień.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 21 24

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)