Dziś mamy 16 lipca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
23 maja 2023

Złodziej samochodu zatrzymany. Usłyszał łącznie 4 zarzuty

fot. archiwum

fot. archiwum

Kryminalni z Koronowa ustalili, a następnie zatrzymali 19-letniego# sprawcę włamania i kradzieży samochodu. Młody mężczyzna odpowie również za inne czyny. Usłyszał łącznie 4 zarzuty. Za tego typu przestępstwa grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Wszystko zaczęło się w miniony piątek (19.05.2023) od zawiadomienia, które otrzymali policjanci z koronowskiego komisariatu. Ze zgłoszenia wynikało, że z jednej z posesji w Koronowie w nocy został skradziony fiat doblo warty blisko 15 tysięcy złotych, wewnątrz którego był również portfel, dokument i gotówka.

Sprawą zajęli się koronowscy kryminalni. Trop doprowadził ich do jednego z mieszkańców Koronowa. Z ustaleń policjantów wynikało, że mężczyzna ma ”na koncie” również inne przestępstwa. Jeszcze tego samego dnia został zatrzymany i doprowadzony do komisariatu, gdzie funkcjonariusze przedstawili mu zarzuty dotyczące kradzieży z włamaniem, kradzieży i jej usiłowania.

Okazało się, że chwilę wcześniej, na parkingu włamał się do zaparkowanej skody, z której ukradł radio budowlane z baterią oraz kluczyki do innych pojazdów. Ponadto, 19-latek kilka dni wcześniej próbował ukraść opla corsę, jednak wówczas zamierzonego celu nie osiągnął. Teraz za swoje postępowanie będzie odpowiadać przed sądem.

Policjanci odzyskali skradzionego fiata doblo, który wrócił już do właściciela.

Materiał: sierż. Oskar Nowak / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 8 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z okolicy... Historia z XVI wieku

Mieszkając w mieście położonym nad rzeką przywykliśmy do nadwiślańskiego# krajobrazu. Niewielu z nas zapewne wie, iż krajobraz ten jest typowy dla dawnych terenów zalewowych, które zostały przekształcone ręką człowieka.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)