Dziś mamy 29 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:
06 lutego 2024

Dbaj o środowisko i zyskaj! Nowe piece grzewcze

fot. Urząd Gminy Białe Błota

fot. Urząd Gminy Białe Błota

Gminy w całej Polsce starają się motywować mieszkańców do dbania# o środowisko, oferując im różne korzyści.

W Kaliszu, Wrocławiu czy Katowicach mieszkańcy korzystający z OZE mogą liczyć na zwolnienie z podatku od nieruchomości.

A co w naszej gminie?
U nas nie ma zwolnień z podatku, ale oferujemy coś równie korzystnego: Dofinansowanie do wymiany pieca na ekologiczne źródło ogrzewania!

Co to oznacza?
Możesz otrzymać zwrot do 50% kosztów wymiany starego, nieekologicznego pieca na nowy, przyjazny dla środowiska!

Jakie są warunki?
Nowe urządzenie grzewcze musi spełniać określone normy emisyjne.
Maksymalna kwota dofinansowania to 5000 zł.

Więcej informacji na ten temat można znaleźć na naszej stronie internetowej, klikając kolejno w zakładki: Środowisko - Ochrona środowiska - Programy dla mieszkańców - Dofinansowanie do wymiany pieca. (link w komentarzu).

Materiał: Urząd Gminy Białe Błota

Oceń artykuł: 5 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Śladami naszej historii. Okruchy Przeszłości

Niedaleko od bydgoskich rogatek, Przedmoście. Na wypadek konieczności prowadzenia wojny obronnej nie przewidywano# długotrwałych działań na Pomorzu, dlatego umocnienia obronne na tym terenie nie zostały w większym zakresie rozwinięte.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Słodkości na tłusty czwartek. Przygotuj puszyste faworki

Tłusty Czwartek to w Polsce, jak wiadomo, #święto pod znakiem pączka. Inne ciastka i słodkości schodzą zwykle na dalszy plan, my chcemy jednak przypomnieć, że słodkości, które możemy serwować w tym wyjątkowo pysznym dniu jest znacznie więcej. Dajemy trzy propozycje.

(czytaj więcej)