Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
29 listopada 2022

Halowe Mistrzostwa Województwa. Zdobyli wiele medali

fot. ULKS ZRYW Dobrcz

fot. ULKS ZRYW Dobrcz

ULKS Zryw Dobrcz pozyskał środki finansowe w wysokości 10 tys.zł w ramach Programu Prewencyjnego Dobrcz Drużyna PZU.

Z Programu Klub realizuje kilka zadań, między innymi wyjazdy na zawody, organizację zawodów łuczniczych, wpisowe, zakup nagród, koszulek itd.

W dniu 26.11.2022 r. zorganizowano Halowe Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w łucznictwie - Dobra Drużyna PZU. W zawodach wzięło udział 49 zawodników plus osoby towarzyszące. Dodatkowo Wójt Gminy Dobrcz Pan Andrzej Berdych ufundował Puchary dla najlepszych zespołów.

Zawody rozpoczęły sezon halowy łuczników. Zryw Dobrcz pokazał, że bardzo dobrze przygotował się do zawodów zajmując pierwsze miejsce z wszystkich klubów biorących udział na mistrzostwach. Zawodnicy indywidualnie również zdobyli wiele medali i pobili wiele rekordów życiowych.

Osiągnięć serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Materiał: ULKS ZRYW Dobrcz

Oceń artykuł: 3 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)