Dziś mamy 9 lutego 2025, niedziela, imieniny obchodzą:
28 marca 2024

Kolejne zabezpieczenie narkotyków. Ponad pół kilograma

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Kryminalni z bydgoskiego Śródmieścia zabezpieczyli ponad pół kilograma narkotyków# i zatrzymali mężczyznę, który odpowie za ich posiadanie. 27-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście po raz kolejny zabezpieczyli znaczną ilość narkotyków. Tym razem przyjrzeli się jednemu z mieszkańców bydgoskiego Szwederowa. Kryminalni ustalili, że może posiadać w mieszkaniu znaczną ilość narkotyków. Aby to sprawdzić we wtorek (26.03.2024) zapukali do drzwi jego lokalu.

Podczas przeszukania ujawnili ponad 370 gramów kryształu 3CMC, ponad 200 gramów amfetaminy oraz marihuanę.

Bydgoszczanin usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Dzisiaj (28.03.2024), na wniosek policji i prokuratora, sąd zadecyduje o zastosowaniu środka zapobiegawczego wobec mężczyzny. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 65 56

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ruszył nowy rok szkoleniowy. Przed Terytorialsami wiele wyzwań

8.Kujawsko-Pomorska Brygada Obrony# Terytorialnej uroczyście rozpoczęła nowy rok szkoleniowy

(czytaj więcej)
0

Ferie z WOT. Zakończone uroczystą przysięgą wojskową

2 lutego 2025 r. blisko 50 żołnierzy szkolenia# podstawowego 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej (8 K-PBOT) złożyło uroczystą przysięgę wojskową na terenie kompleksu wojskowego przy ul. Jagiełły 11 w Grudziądzu. W tym szczególnym dla żołnierza dniu towarzyszyły im rodziny, znajomi oraz ponad 50 żołnierzy szkolenia wyrównawczego. Dzięki temu kujawsko-pomorscy terytorialsi wzmocnili się o ponad 100 żołnierzy. Była to 37 przysięga w historii 8 K-PBOT. Dodatkowym elementem uroczystości była promocja 11 żołnierzy na pierwszy stopień podoficerski.

(czytaj więcej)
0

Walentynki. Idealny moment, by zakochać się w zupełnie nowych smakach

Nieistotne czy tegoroczne walentynki #planujemy spędzić w parze, czy samotnie – ważne, aby tego dnia znaleźć czas na delektowanie się tym, co lubimy najbardziej. Święto zakochanych to także doskonała okazja by spróbować czegoś, na co do tej pory brakowało nam odwagi lub sprzyjających okoliczności. Być może zakochamy się w zupełnie nowych smakach, a z niektórymi składnikami lub przyprawami zwiążemy się na długie lata.

(czytaj więcej)