Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:
18 kwietnia 2024

Konkurs na projekt graficzny roztrzygnięty. Karta Mieszkańca Gminy

fot.  Urząd Gminy w Sicienku

fot. Urząd Gminy w Sicienku

Od października będziemy mogli korzystać z Karty Mieszkańca Gminy Sicienko, której #szata graficzna zostanie wykonana według pomysłu jednego z naszych mieszkańców.

Aby wytypować najlepszy projekt, zorganizowaliśmy konkurs. Jego rozstrzygnięcie nastąpiło dzisiaj.

Do Komisji napłynęło aż 17 zgłoszeń. Liczba ta ogromnie nas cieszy!

Zwycięzcą konkursu został pan Arkadiusz Krzemiński. To właśnie jego projekt trafi niedługo w nasze ręce na Karcie Mieszkańca Gminy Sicienko.

Prezentujemy symbolikę zwycięskiego projektu - zachęcamy do zapoznania się.

Komisja postanowiła docenić również pracę, której autorką jest Natalia Kluska - przyznając jej wyróżnienie.

Dziękujemy za wszystkie przesłane propozycje, a laureatom serdecznie gratulujemy!

Przypominamy, że w ramach Karty Mieszkańca Gminy Sicienko jej posiadacze będą mogli korzystać z atrakcyjnych zniżek np. w Centrum Sportu czy na Plaży pod Wierzbami w Wierzchucinku.

W ten sposób chcemy docenić mieszkańców naszej małej ojczyzny, którzy właśnie w gminie Sicienko odprowadzają podatki, mając tym samym realny wpływ na jej rozwój.

Materiał: Urząd Gminy w Sicienku

Oceń artykuł: 2 2

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Słodkości na tłusty czwartek. Przygotuj puszyste faworki

Tłusty Czwartek to w Polsce, jak wiadomo, #święto pod znakiem pączka. Inne ciastka i słodkości schodzą zwykle na dalszy plan, my chcemy jednak przypomnieć, że słodkości, które możemy serwować w tym wyjątkowo pysznym dniu jest znacznie więcej. Dajemy trzy propozycje.

(czytaj więcej)