Dziś mamy 29 maja 2024, środa, imieniny obchodzą:
17 kwietnia 2024

Mężczyzna wpadł do zbiornika wodnego. Pomimo reanimacji zmarł

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

13 kwietnia 2024 roku o godz. 9.14 wpłynęło zgłoszenie do KM PSP w Bydgoszczy o tym, że mężczyzna# wpadł do wody w miejscowości Mochle, gm. Sicienko.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło najprawdopodobniej podczas karmienia ptaków. Jak poinformował nas mł. asp. Krzysztof Bartz - oficetr prasowy KMP Bydgoszcz - 90-letni męzczyzna wpadł do zbiornika wodnego przy ulicy Stary Młyn w miejscowości Mochle.

Na miejsce zdarzenia przybyły wszystkie sluzby ratunkowe, jednak pomimo reanimacji mężczyzna zmarł. Do zdarzenia wezwano prokuratora, który wykluczył udział osób trzecich. Ciało mężczyzny zostało przekazane rodzinie.

Ustalenia straży:

Po przybyciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów niezwłocznie przystąpiono do działań. Strażcy wydostali męzczyznę z wody na brzeg, przystąpiono do sesuscytacji krążeniowo - oddechowej. Po przyjeździe Zespołu Ratownictwa Medycznego kontynuowano resuscytację. Niestety męzczyzna to ofiara śmiertelna tego zdarzenia - poinformował nas st. kpt. Karol Smarz - oficer prasowy KM PSP w Bydgoszczy.

W działaniach brały udział zastępy:
- Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno - Nurkowego JRG1 Bydgoszcz,
- OSP Wojnowo,
- JRG4 Bydgoszcz.

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Słodkości na tłusty czwartek. Przygotuj puszyste faworki

Tłusty Czwartek to w Polsce, jak wiadomo, #święto pod znakiem pączka. Inne ciastka i słodkości schodzą zwykle na dalszy plan, my chcemy jednak przypomnieć, że słodkości, które możemy serwować w tym wyjątkowo pysznym dniu jest znacznie więcej. Dajemy trzy propozycje.

(czytaj więcej)