Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
30 maja 2023

Nadmorskie szkolenie. Było też plażowanie i leniuchowanie

fot. pow.

fot. pow.

Letnia pogoda sprzyja do korzystania plenerów i wojaży turystycznych.

Dlatego, też Bożenkowscy seniorzy wybrali się na wycieczkę do nadmorskiego kurortu. Oczywiście, jak przystało na turystyczny wypad było plażowanie, leniuchowanie i spacery nad brzegiem morza. Aczkolwiek wśród tych wszystkich dobrodziejstw znalazło się miejsce na dwudniowe szkolenie. Przez kilka godzin w plenerze seniorzy aktywnie podchodzili do tematyki warsztatów.

Był gromki śmiech, poznawanie grupy, współpraca, a także przedstawienie siebie od innej strony. W ruch poszły szare komórki i sprawność fizyczna. Śmiech nie schodził z ust uczestników, nawet po zakończeniu warsztatów. Szkolenie zostało bardzo korzystnie odebrane przez seniorów, którzy wyrazili chęć jego kontynuowania.
Jak widać zamierzony cel przyniósł rezultat.

Grupa wróciła do Bożenkowa odmieniona z nową energią i pozytywnym nastawieniem.

Materiał: H Kątna

Oceń artykuł: 4 3

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)