Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
03 czerwca 2024

Niebezpieczne zdarzenie drogowe. Wjechał w przydrożny rów

fot.  OSP Solec Kujawski

fot. OSP Solec Kujawski

W czwartek (30 maja 2024r.) w nocy na 284 km drogi krajowej nr 10 w Przyłubiu doszło# do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu ciężarowego.

Kierowca zestawu z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie wjechał do przydrożnego rowu.

Kierujący pojazdem po przebadaniu przez przybyłych na miejsce Ratowników Medycznych został zabrany do jednego z bydgoskich szpitali.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu oraz oświetleniu miejsca zdarzenia, zabezpieczeniu rozbitego pojazdu, a także wycięciu uszkodzonych drzew.

W działania zaangażowano zastęp z OSP Solec Kujawski oraz dwa z JRG SP PSP w Bydgoszczy.

Materiał: OSP Solec Kujawski

Oceń artykuł: 8 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)