Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
05 czerwca 2024

Spotkanie KGW ze Starostwem. Omówienie prac

fot. Materiał: Powiat Bydgoski

fot. Materiał: Powiat Bydgoski

W poniedziałek tj. 3 czerwca br. w Świetlicy w Maksymilianowie Starostwo Powiatowe# w Bydgoszczy zorganizowało kolejne spotkanie wraz z Kołami Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu bydgoskiego.

Głównym celem było omówienie planowanej publikacji, która powstanie dzięki zaangażowaniu Kół. Spotkanie prowadził Radny Andrzej Kubiak.

W spotkaniu wzięło udział 7️ Kół z 4️ gmin, których reprezentantów wyznaczyli ich włodarze. Obecni byli przedstawiciele.

Gminę Dąbrowa Chełmińska reprezentowało KGW:
- Czemlewo,
- Rafa.

Gminę Dobrcz reprezentowało KGW:
-Stronno.

Gminę Koronowo reprezentowało KGW:
- Wierzchucin Królewski,
- Bytkowice.

Gminę Osielsko reprezentowało KGW:
- Żołędowo,
Maksymilianowo.

W spotkaniu zabrakło jednego KGW z gminy Dobrcz. Na zakończenie Radny Andrzej Kubiak w imieniu Starosty Bydgoskiego Piotr Kozłowski wręczył drobny upominek Kierownikowi Świetlicy Danielowi Kossakowskiemu za pomoc w zorganizowaniu tego spotkania.

Było to już drugie spotkanie z przedstawicielami KGW z terenu powiatu bydgoskiego, na których ustalono cele, zakres oraz wstępny harmonogram prac. Teraz nadszedł czas na zbieranie materiałów, a w późniejszym czasie pokażemy ich efekty.

Materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 8 10

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)