Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
22 maja 2024

VI turniej piłki ręcznej. "Kmicic Handball Cup"

fot. Gmina Dobrcz

fot. Gmina Dobrcz

W dniu 17 maja 2024 r. reprezentantki Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Dobrczu# wzięły udział w VI turnieju piłki ręcznej dziewcząt „Kmicic Handball Cup” w Unisławiu.

Była to już szósta edycja towarzyskiego turnieju piłki ręcznej dziewcząt szkół podstawowych organizowanego przez klub ”Kmicic Unisław”.

Tym razem grano w kategorii młodszych dziewcząt klas 4-6. W zawodach udział wzięło pięć zespołów: UKS Dąbrowa Chełmińska, SP Kijewo, SP Dobrcz i dwie drużyny z Unisławia : (5 klasa i 6 klasa). Niestety naszym zawodniczkom nie przyszło stanąć na podium jak to bywało w latach poprzednich.

Przegraliśmy wszystkie mecze,ale zdobyliśmy cenne doświadczenie które z pewnością zaprocentuje w kolejnych zmaganiach sportowych. Zespół z Dobrcza to w większości czwartoklasistki, które dzielnie stawiły dziś opór swoim starszym przeciwniczkom.

VI turniej Kmicic Handball Cup zwyciężyły z kompletem punktów zawodniczki z Dąbrowy Chełmińskiej.

ZSP Dobrcz wystąpił w składzie: Zofia Mes, Anastazja Osałkowska , Marcelina Piotrowska, Marcelina Sitkiewicz, Oliwia Szperkowska, Jagoda Boruta, Kinga Górniak, Marta Wilczyńska, Antonina Kokoszewska (wszystkie klasa 4), Amelia Mik, Katarzyna Ossowska, Gabriela Gaca , Lidia Bukowska, Zuzanna Strógalska, Marika Kuberska (klasa 5). Opiekunem zawodniczek z Dobrcza jest Paweł Michałowski.

Paweł Michałowski

Materiał: Gmina Dobrcz

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)