Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
25 września 2023

Walczyli o puchar wójta. Kto okazał się najlepszy w łowieniu ryb?

fot. UG Sicienko

fot. UG Sicienko

Sobota, 2 września 2023 r. była prawdziwym świętem dla miłośników łowienia ryb, którzy zebrali się nad łowiskiem w Teresinie, by wziąć udział w rywalizacji.

Uczestnicy walczyli o puchar Wójta Gminy Sicienko Piotra Chudzyńskiego, a także nagrody dodatkowe ufundowane przez Przewodniczącego Rady Gminy Sicienko Arkadiusza Szczepaniaka i panią Sołtys Danutę Trelińską.

W tym roku najlepszymi wędkarzami (spośród 29 biorących udział w wydarzeniu) okazali się:
1.miejsce - Łukasz Koziarski,
2.miejsce - Wojciech Kropiwnicki,
3.miejsce - Andrzej Kurzas.

Po zakończonych zmaganiach przyszedł czas na pyszną grochówkę i placki przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich z Teresina.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników, a wszystkim organizatorom dziękujemy za zaangażowanie w przygotowanie zawodów!

Materiał: UG Sicienko 

Oceń artykuł: 6 11

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)