Dziś mamy 25 czerwca 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
11 czerwca 2024

XIV Regaty Żeglarskie. 13 lipca - Zalew Koronowski

fot. Gmina Koronowo

fot. Gmina Koronowo

Zachęcamy do udziału w XIV Regatach Żeglarskich im. kpt. ż. w. Tadeusza Ziółkowskiego o# Puchar Burmistrza Koronowa, które odbędą się 13 lipca 2024 r. na wodach Zalewu Koronowskiego.

Całość przeprowadzona zostanie na terenie Przystani Klub Żeglarski WIND Koronowo w Romanowie. Otwarcie regat zaplanowano na godzinę 10:00, start pierwszego wyścigu na godzinie 11:00.

Program imprezy, oprócz regat na wodzie, przewiduje: występy artystyczne w tym prezentację Szkoły Podstawowej w Wierzchucinie Królewskim i koncert zespołu "Aura Mesy", podsumowanie regat, wręczenie nagród, animacje, konkursy oraz biesiadę żeglarską.

Organizatorzy: Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski, Urząd Miejski w Koronowie, Klub Żeglarski „WIND".

Patronat nad wydarzeniem objęli: Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski, Burmistrz Koronowa Patryk Mikołajewski.

Partnerzy/Sponsorzy: Gmina Koronowo, Powiat Bydgoski, GS Koronowo - Sklepy blisko Twojego domu, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury Koronowo, Bank Spółdzielczy w Koronowie, Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp. Jawna, Szkoła Podstawowa im. kpt. ż. w. Tadeusza Ziółkowskiego w Wierzchucinie Królewskim.

Materiał: Gmina Koronowo

Oceń artykuł: 6 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Ciekawostki z historii. Stare budynki sklepów w gminie

Niedziela to jak zawsze czas ciekawostek o gminie Sicienko. Dlatego też przychodzimy z# tymi rewelacyjnymi fotografiami wykonanymi w latach 70-80.

(czytaj więcej)
0

Ciekawostka przyrodnicza. Sad założony krótko po wojnie

Mieszkańcy, mieliśmy niedzielę, a to oznacza jedno - ciekawostkę. A że w maju natura #pokazuje nam się ze swojej najpiękniejszej strony, to dziś będzie post przyrodniczy.

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)