Dziś mamy 29 lutego 2024, czwartek, imieniny obchodzą:
23 stycznia 2024

Kochamy Was całym sercem! 100 lat dla Babci i Dziadka

fot. ZS-P Dorbcz

fot. ZS-P Dorbcz

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci z zerówki Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dobrczu#wraz z wychowawczynią panią Ewą Bizoń przygotowały program artystyczny. Do jego obejrzenia zaproszono kochane babcie i wspaniałych dziadków. Spotkanie odbyło się 18 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu.


Życzenia zdrowia, młodzieńczej energii i pociechy z wnuków przekazali dostojnym gościom: dyrektor szkoły Agnieszka Kawińska, wójt gminy Andrzej Berdych i zastępca wójta Sebastian Horodecki. Włodarze gminy ufundowali ogromny tort, który dołączył do słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców dzieci przedszkolnych.
Punktem kulminacyjnym spotkania były występy artystyczne dzieci. Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem i przejęciem odtwarzali swoje role. Słowami wierszy i piosenek zapewniali o swej miłości do babć i dziadków. Czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa. Nagradzali gromkimi brawami wszystkie występy.
To było naprawdę niezwykle magiczne popołudnie, pełne uśmiechów, radości, łez wzruszenia. Szczęśliwe twarze seniorów i słowa podziękowań kierowane pod adresem pani Ewy Bizoń po raz kolejny pokazały, jak ważne są takie spotkania. Niektórzy pokonali dziesiątki kilometrów, żeby spotkać się z wnuczętami i świętować w miłej atmosferze Dzień Babci i Dziadka. Wszystkim gościom DZIĘKUJEMY za przybycie.
Joanna Stawska, Ewa Bizoń

Materiał: ZS-P Dorbcz

Oceń artykuł: 1 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!


0

Śladami naszej historii. Okruchy Przeszłości

Niedaleko od bydgoskich rogatek, Przedmoście. Na wypadek konieczności prowadzenia wojny obronnej nie przewidywano# długotrwałych działań na Pomorzu, dlatego umocnienia obronne na tym terenie nie zostały w większym zakresie rozwinięte.

(czytaj więcej)
0

Domowa pizza. Jak dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu?

Chrupiący spód, soczyste warzywa, aromatyczne zioła i gorący,# rozpływający się żółty ser – pizza to danie, którym można delektować się na całym świecie. Prosta receptura zdobyła serca przedstawicieli różnych kultur, które tworzą własne kombinacje oparte na lokalnych składnikach. Nic dziwnego, klasyczna pizza to wręcz uzależniająca mieszanka sycących węglowodanów, wzmacniających smak tłuszczy, dodającego energii białka oraz pobudzających mikroelementów, pochodzących ze świeżych warzyw i ziół. Jak zatem odpowiednio dobrać składniki, by nie zepsuć klasycznego przepisu, a jednocześnie zaskoczyć swoich gości zupełnie nowym smakiem? Podpowiadamy!

(czytaj więcej)
0

Ponad 5,5 mln transakcji bonami. ZUS dokonał podsumowania programu

Rodzice i opiekunowie mieli dużo czasu na wykorzystanie #bonu turystycznego. Program wystartował 1 sierpnia 2020 r. i obowiązywał do 31 marca 2023 r. W tym czasie zrealizowano ponad 5,5 mln transakcji bonami na łączną kwotę blisko 3,2 mld zł. Suma płatności zrealizowanych przez mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego przekroczyła 160,6 mln zł.

(czytaj więcej)
0

Słodkości na tłusty czwartek. Przygotuj puszyste faworki

Tłusty Czwartek to w Polsce, jak wiadomo, #święto pod znakiem pączka. Inne ciastka i słodkości schodzą zwykle na dalszy plan, my chcemy jednak przypomnieć, że słodkości, które możemy serwować w tym wyjątkowo pysznym dniu jest znacznie więcej. Dajemy trzy propozycje.

(czytaj więcej)